poniedziałek, 11 listopada 2013

RETRO 125pe.






















lata 70-te i Fiat 125pe. rok 1977. może nie ma klimatyzacji ,ale klimat jest na pewno.  To taki ,, z ziemi włoskiej do polski" post niepodległościowy bo przecież dziś 11 listopada święto odzyskania Niepodległości . dlatego postanowiłam przedstawić taka właśnie stylizacje z akcentem retro jakim jest wspaniały Fiat 125pe. Jestem z tego wpisu bardzo dumna pisząc go słucham ABBA- ONE OF US :) Polecam wszystkim powrót do starej motoryzacji ,która ma w sobie duszę może nie na co dzień ,ale w ładna pogodę i wolny dzień przyjemnie oderwać się od rzeczywistości i dosłownie poczuć inny świat. Co do stylizacji :
buty LITY z www.ibuciki.pl 
legginsy DIAMOND BLACK&WHITE z www.napupe.pl 
bluzka TOP SECRET 
kurtka RESERVED 
opaska CROPP

3 komentarze:

  1. świetny blog! Trafiłam całkiem przypadkiem, szukając inspiracji z lat 70. :)
    można Cię odnaleźć na facebooku? :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziekuje i zapraszam serdecznie na: https://www.facebook.com/mojeoczyzycia?ref=hl

      Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń