czwartek, 10 października 2013

Makijaż na codzień

















Witam ponownie dziś chciałam się skupić bardziej na kosmetykach i makijażu i o tym właśnie będzie ten post. Nie poszalałam może z plenerem i miejscem w jakim robiłam zdjęcia, fotki tez nie zawierają śladu retuszu ale przecież oto chodziło. Chciałam przedstawi makijaż jak najbardziej realistycznie tak jak został wykonany. nie ukrywam ,że jest to mój konik i bardzo dobrze czuję się w malowaniu fejsów :) myślę ,że powinno wam się spodobać. starałam się jak najbardziej podkreślić moje walory i ciągle uśmiechniętą i szczęśliwą twarz ,ale w delikatny sposób. Czy mi się to udało oceńcie sami.... Makijaż został wykonany kosmetykami KARAJA. Bardzo gorąco polecam tą firmę używam tych kosmetyków zarówno w pracy jak i prywatnie. do makijażu wykorzystałam podkład PHOTO FINISH wodoodporny ,matowe wykończenie - idealny do cery mieszanej i tłustej oraz TOUCHE PASTEL róż do policzków , PLAISSIR - transparentny puder , LIP BUTTER - masło do ust. Na pewno waszą uwagę przyciągną brwi ,które pozwoliłam sobie mocno podkreślić ciemnoszarym cieniem a które dodają wyrazu całości jak i wyszczuplają moją okrągłą twarz. Rzęsy wytuszowane LASH DESIGN. Co do ciuszków to szpilki kupione w DEICHMAN za śmieszne pieniądze dodatkowo na promocji :) Ale super wygodne i bardzo je lubię szczególnie że są w jednym z moich ulubionych pudrowych kolorów. Legginsy to mój ulubiony model z www.napupe.pl naprawdę super, Sweterek z ONLY COLLECTION. Czekam na wasze opinie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz