poniedziałek, 7 października 2013
Początek - i co ja robie tu...
Witam Serdecznie wszystkich odwiedzających bloga moje oczy życia. Jak zdążyliście zaobserwować jestem tu nowa. Na zdjęciu powyżej możecie zobaczy jak wyglądam jest tam też najprzystojniejszy chłopak na świecie. Dlaczego zdecydowałam się na prowadzenie bloga ,przecież wyrasta ich pełno jak grzybów po deszczu. Osobiście w życiu codziennym zajmuje się pięknem i urodą staram się poprawić zarówno wizerunek jak i samopoczucie moich klientów, więc na co dzień mam do czynienia nie tylko wirtualnie ale i praktycznie z kosmetyką. Zamierzam tu zaprezentować zarówno wiele ciekawostek porad z dziedziny makijażu, porad kosmetycznych mody widzianej moimi oczami jak i ciekawostek życia codziennego co moim zdaniem jest warte i co warto a co nie. Z góry uprzedzam że nie lubię tandety i uważam że tylko jakość ma siłę przebicia w dłuższym okresie czasu. Wiec dlaczego ten blog? uważam ,że jestem w stanie wnieść coś ciekawego a przynajmniej podzielić się tym jak widzę świat i co dla mnie ma największą wartość w życiu.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz