Piękna złota jesień :) Na zewnątrz jeszcze cieszy nas piękna pogoda wspaniałe jesienne słonko ,które pozwoliło mi zaprezentować jeszcze lekką stylizacje. Jakoś to do mnie nie dociera ,że niedługo zrobi się już strasznie zimno i trzeba będzie się opatulić w kurtki czapki i ciepłe buty ,czego nie cierpię jak Maruda w smerfach :) ,które ostatnio u mnie są na topie i uwielbia je mój już dzisiaj 4 miesięczny synek. Wracając do stylizacji od dołu -
szpilki DEICHMANN
legginsy WWW.NAPUPE.PL
sweter VERO MODA
szal VERO MODA
bluzka TOP SECRET
wisiorek DIVA
Co o tym sądzicie? czekam na wasze komentarze...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz