sobota, 19 października 2013

Polska złota jesień




















Piękna złota jesień :) Na zewnątrz jeszcze cieszy nas piękna pogoda wspaniałe jesienne słonko ,które pozwoliło mi zaprezentować jeszcze lekką stylizacje. Jakoś to do mnie nie dociera ,że niedługo zrobi się już strasznie zimno i trzeba będzie się opatulić w kurtki czapki i ciepłe buty ,czego nie cierpię jak Maruda w smerfach :) ,które ostatnio u mnie są na topie i uwielbia je mój już dzisiaj 4 miesięczny synek. Wracając do stylizacji od dołu -
szpilki       DEICHMANN
legginsy    WWW.NAPUPE.PL
sweter      VERO  MODA
szal          VERO MODA
bluzka      TOP SECRET
wisiorek   DIVA

Co o tym sądzicie? czekam na wasze komentarze...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz