środa, 9 października 2013

Moja pierwsza stylizacja - piękny jesienny dzień
















Witam to mój pierwszy post i pierwsza jesienna stylizacja :) mam nadzieje ,że Wam się kochani spodoba jak dla mnie jest to świetne zestawienie na jesienne ciepłe dni a dziś był właśnie taki - słoneczny i piękny. Stylizacja to zestawienie bardzo wygodne zarówno na jesienne spacery jak i do pracy po prostu na co dzień. Zestawienie to bardzo wygodne skórzane buty i uważam ,że w świetnej jakości kupione na www.mcarthur.eu nigdy nie byłam przekonana do tej firmy ale po zakupie przekonałam się i powtórzę są świetne i już kilka osób pytało gdzie kupiłam wiec na pewno zwracają uwagę. jednym słowem opłacało się. Lecąc w kolejności ,, od stóp do głów" musze wspomnieć o legginsach. Kupione w znajomej firmie www.napupe.pl super wygodne w super jakości gorąco polecam mają bardzo duży wybór i ,każdy znajdzie coś dla siebie. Koszula - bardzo ją lubię i czuje się w niej świetnie kupiona w www.tally-weijl.com. Torebka bardzo mi się spodobała jak tylko zobaczyłam ją w sklepie kupiona w TOP SECRET jeszcze w wakacje świetnie pasuje do jesiennych stylizacji . Co do fryzury i makijażu to codzienna procedura :) robione na ,,prędce" nic szczególnego włoski spięte i podmalowana kosmetykami KARAJA ,których posiadam już sporą kolekcje ale nad tym obiecuje że skupimy się w oddzielnym poście postaram się pokazać moc tych produktów ,które naprawdę doceniam oraz moje umiejętności malarskie. Myślę ,że powinno się spodobać. Czekam na wasze opinie...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz